Sierpień 2012

Ostatnie dni na składanie meldunków

2012-08-20 20:14 przez Polska Myśląca

 

Zostało już tylko kilka dni na zakończenie działań i złożenie meldunków z drugiego kroku. Wielu ma to już za sobą, niektórzy jeszcze czekają na ostatni sygnał. To już :)

Pamiętając o problemach, jakich wiele drużyn doświadczyło wiosną, składając meldunki z pierwszego kroku, zachęcam, żeby tym razem meldunek złożyć na kilka dni przed upływem terminu - jeśli między 28 a 31 sierpnia liczba osób próbujących złożyć meldunek będzie tak duża, jak wiosną - znów może się pojawić zator.


Tym razem jednak
1 września aplikacja meldunkowa zostanie już ostatecznie wyłączona. Warto zatem przesłać swoje meldunki wcześniej - również ze względu na ewentualną pomoc techniczną, której w ostatnich dniach, w natłoku zgłoszeń, możemy po prostu nie zdążyć udzielić.

Składanie meldunków wygląda tak, jak w pierwszym kroku. Chcąc dopisać meldunek z kroku 2 do wprowadzonej już akcji, klikamy "Edytuj akcję" i wprowadzamy dodatkowe informacje. W szczególnych sytuacjach, które omawialiśmy indywidualnie, można też wprowadzić nową akcję ("Dodaj akcję").


Jedyna różnica w porównaniu z pierwszym krokiem dotyczy Facebooka: przed 1 września na fan page'u Roku Regionów na facebooku powinny zostać przez Was wklejone linki do stron społecznościowych Waszych regionów. 


Przez cały wrzesień będzie trwała analiza meldunków. Ranking Roku Regionów, zwycięskie regiony i drużyny zostaną ogłoszone na początku października. W październiku też pojawią się znaczki Roku Regionów. W zależności od liczby drużyn, które pomyślnie ukończą Rok Regionów, ustalona zostanie cena jednostkowa i będzie można składać na nie zamówienia.