Drużyny i zespoły przyjęte do Roku Regionów

Bieszczady

 

  • 3 Krośnieńska Górska Drużyna Harcerska ʺAdventureʺ im. gen. Józefa Hallera, Hufiec  Krosno, Chorągiew Podkarpacka,
  •  

 

Dolne Łużyce

  • zespół szkolny z Gimnazjum nr 2 im Aleksandra Kamińskiego w Żarach, pow. żarski, woj. lubuskie,
  •  

Dolny Śląsk

  • 11.8 Wrocławska Gromada Zuchowa "Szalone Dzieciaki", Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • 18 Wrocławska Drużyna Starszoharcerska ,,Puszcza", Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • 11.8 Wrocławska Drużyna Żeńska "Poszukiwaczki Przygód", Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • 10 Wrocławska Gromada Zuchowa "Pszczółki", Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • 17 Wrocławska Gromada Zuchowa "Podróżnicza Gromada", Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • 12 Harcerska Drużyna Wodna "Bryg", Hufiec Nowa Sól, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,
  • 23 Świdnicka Gromada Zuchowa ʺLeśne Duszkiʺ, Hufiec Świdnica, Chorągiew Dolnośląska,
  • 11.8 Wrocławska Drużyna Starszoharcerska "Feropako", Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • 11.8 Wrocławska Drużyna Harcerska "Poszukiwacze Przygód", Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • 111 Boguszowska Drużyna Starszoharcerska "Watra", Hufiec Ziemi Wałbrzyskiej, Chorągiew Dolnośląska,
  • 13 Drużyna Harcerska "Bastion" im. Ireny Sendlerowej, Hufiec Lubin, Chorągiew Dolnośląska,
  • Szczep 15 Drużyn Harcerskich "Krąg Płomiennego Dębu", Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • 8 Drużyna Harcerska "Universus", Hufiec Długołęka, Chorągiew Dolnośląska,
  • 11 Wrocławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa ʺElfy z Cienistej Dolinyʺ, Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • 11 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Harcerska „Elfy z Doliny Mgieł”, Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • 3 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska ʺHoryzontʺ, Hufiec Długołęka, Chorągiew Dolnośląska,
  • 10 Świdnicka Drużyna Harcerska ʺMrówkojadyʺ im. Aleksandra Kamińskiego, Hufiec Świdnica, Chorągiew Dolnośląska,
  • 1 Drużyna Harcerska "Knieja", Hufiec Zielona Góra, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,
  • 25 Wrocławska Drużyna Harcerska, Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • 42 Gromada Zuchowa "Misie Patysie", Hufiec Legnica, Chorągiew Dolnośląska,
  • 11 Wrocławska Grunwaldzka Drużyna Starszoharcerska "Queue", Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • 2 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wiercipięty" im. Adama Mickiewicza, Hufiec Oława, Chorągiew Dolnośląska,
  • 1 Gromada Zuchowa "Sprytne Plastusie", Hufiec Oława, Chorągiew Dolnośląska,
  • 13 Świdnicka Drużyna Starszoharcerska "Mafeking" im. Andrzeja Romockiego "Morro", Hufiec Świdnica, Chorągiew Dolnośląska,
  • 19 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Przyjaciele Zwierząt", Hufiec Lubin, Chorągiew Dolnośląska,
  • 6 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Krasnoludkowy Ród", Hufiec Lubin, Chorągiew Dolnośląska,
  • 22 Wrocławska Gromada Zuchowa "Aventura", Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • 46 Wrocławska Drużyna Harcerska, Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • 7 Drużyna Harcerska "Włóczykije", Hufiec Kąty Wrocławskie, Chorągiew Dolnośląska,
  • 33 Wrocławska Drużyna Wędrownicza "Wataha", Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • Szczep ZHP "Dziś - Jutro - Pojutrze" im. hm. Floriana Marciniaka w Strzegomiu, Hufiec Świdnica, Chorągiew Dolnośląska,
  • 10 Gromada Zuchowa "Zaczarowane Misiaki" w Borowej, Hufiec Długołęka, Chorągiew Dolnośląska,
  • 82 Wrocławska Gromada Zuchowa "Różowe Pantery", Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • 1 Wielopoziomowa Druzyna Harcerska "Widnokrąg" w Borowej, Hufiec Długołęka, Chorągiew Dolnośląska, 
  • 22 Wrocławska Drużyna Harcerzy Starszych "Sitholile", Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • 32 Wrocławska Drużyna Harcerska "Amistad", Hufiec Wrocław, Chorągiew Dolnośląska,
  • 13 Drużyna Starszoharcerska "Fatamorgana" im. gen. broni Stanisława Maczka, Hufiec Żagań, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,
  • 6 Turystyczna Drużyna Harcerska "Trampy", Hufiec Kłodzko, Chorągiew Dlnośląska (Ziemia Kłodzka - Dolny Śląsk - Wielkopolska - Kujawy - Ziemia Dobrzyńska - Ziemia Chełmińska - Warmia - Mazury - Mazowsze), 
  • uczestnicy XXVIII Harcerskiego Rajdu ʺMarzanna 2012ʺ (Legnica)
  •  

Górne Łużyce

 

  • 15 Drużyna Harcerska "Lipczanie", Hufiec Lubań, Chorągiew Dolnośląska,
  • 12 Harcerska Drużyna Wodna "Żagiel", Hufiec Lubań, Chorągiew Dolnośląska, 
  • 1 Gromada Zuchowa "Żagielki", Hufiec Lubań, Chorągiew Dolnośląska,
  • 14 Drużyna Harcerska "Płomienie, Hufiec Lubań, Chorągiew Dolnośląska,
  • 12 Grunwaldzka Drużyna Harcerska ʺBastionʺ, Hufiec Bolesławiec, Chorągiew Dolnośląska, 

Górny Śląsk

  • 117 Koedukacyjna Drużyna Harcerska " Iskra", Hufiec Chorzów, Chorągiew Śląska,
  • 1 Grunwaldzka Drużyna Harcerska ʺDąbrowaʺ im. Władysława Szafera, Hufiec Zabrze, Chorągiew Śląska,
  • Szczep Harcerski Gotartowice im. Harcerzy Buchalików w Rybniku, Hufiec Ziemi Rybnickiej, Chorągiew Śląska,
  • 84 Drużyna Harcerska ʺVertigoʺ, Hufiec Katowice, Chorągiew Śląska,
  • 6 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Moria", Hufiec Czechowice-Dziedzice, Chorągiew Śląska,
  • 79 Drużyna Harcerska ʺEchoʺ im. Janusza Korczaka, Hufiec Bytom, Chorągiew Śląska,
  • 4 Jaworznicka Gromada Zuchowa "Kolorowe Chmurki", Hufiec Jaworzno, Chorągiew Śląska,
  • 17 Chorzowska Gromada Zuchowa "Szyszkowe Bractwo", Hufiec Chorzów, Chorągiew Śląska,
  • 78 Rudzka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Lwy Górskie" im. mjr. Henryka Sucharskiego, Hufiec Ruda Śląska, Chorągiew Śląska,
  • 110 Koedukacyjna Drużyna Harcerska im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośka", Hufiec Chorzów, Chorągiew Śląska,
  • 105 Koedukacyjna Drużyna Harcerska ʺBractwo Klonowego Liściaʺ, Hufiec Chorzów, Chorągiew Śląska,
  • 77 Rudzka Grunwaldza Drużyna Harcerska ʺTwierdzaʺ im. Bohaterów Westerplatte, Hufiec Ruda Śląska, Chorągiew Śląska,
  • 104 Drużyna Wędrownicza ʺGreen Teamʺ, Hufiec Chorzów, Chorągiew Śląska,
  • 6 Drużyna Harcerska "Miłośnicy Przyrody", Hufiec Ziemi Raciborskiej, Chorągiew Śląska,
  • 17 Rudzka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Victory", Hufiec Ruda Śląska, Chorągiew Śląska,
  • 21 Gromada Zuchowa "Radosne Kleksy", Hufiec Czechowice-Dziedzice, Chorągiew Śląska,
  • 11 Artystyczna Drużyna Harcerska "Polana", Hufiec Katowice, Chorągiew Śląska,
  • 15 Krzepicka Drużyna Wedrownicza "Skamandros" im. Ignacego Kozielewskiego, Hufiec Kłobuck, Chorągiew Śląska,
  • 8 Koedukacyjna Drużyna Harcerska "Avis", Hufiec Chorzów, Chorągiew Śląska,
  • 1 Rudzka Środowiskowa Drużyna Harcerska "Młode Wilki" im. Obrońców Wieży Spadochronowej, Hufiec Ruda Śląska, Chorągiew Śląska,
  • 1 Krapkowicka Drużyna Wędrownicza "Szarańcza" im. Andrzeja Małkowskiego, Hufiec Krapkowice, Chorągiew Opolska,
  • 16 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. Jana Jaworowskiego ps. "Maryśka", Hufiec Kędzierzyn-Koźle, Chorągiew Opolska,
  •  

Jura Krakowsko-Częstochowska

 

  • 1 Kłobucka Drużyna Wędrownicza "Zamonit", Hufiec Kłobuck, Chorągiew Śląska,
  • 3 Kłobucka Drużyna Starszoharcerska "Kompas", Hufiec Kłobuck, Chorągiew Śląska,
  • 8 Gromada Zuchowa "Mali Podróżnicy", Hufiec Kłobuck, Chorągiew Śląska,
  • 13 Kłobucka Drużyna Harcerska "Leśni", Hufiec Kłobuck, Chorągiew Śląska,
  • Próbna Gromada Zuchowa "Radosne Parasolki", Hufiec Częstochowa, Chorągiew Śląska,
  • Próbna Gromada Zuchowa "Radosne Misie", Hufiec Częstochowa, Chorągiew Śląska,
  • 11 Gromada Zuchowa "Leśne Bractwo", Hufiec Częstochowa, Chorągiew Śląska,
  • 15 Gromada Zuchowa "Radosne Ogniki", Hufiec Częstochowa, Chorągiew Śląska,
  • 21 Gromada Zuchowa "Bractwo Leśnych Krasnali", Hufiec Częstochowa, Chorągiew Śląska,
  • 29 Gromada Zuchowa "Mirowskie Chochliki", Hufiec Częstochowa, Chorągiew Śląska,
  • 33 Gromada Zuchowa "Tęczowi Włóczykije", Hufiec Częstochowa, Chorągiew Śląska,
  • 36 Gromada Zuchowa "Pluszowe Niedźwiadki", Hufiec Częstochowa, Chorągiew Śląska,
  • 40 Gromada Zuchowa "Czerwone Promyczki", Hufiec Częstochowa, Chorągiew Śląska,
  • 46 Gromada Zuchowa "Leśne Ludki", Hufiec Częstochowa, Chorągiew Śląska,
  • Krąg Instruktorski "Twierdza", Hufiec Częstochowa, Chorągiew Śląska,
  • 89 Środowiskowa Drużyna Harcerska "Wawer", Hufiec Częstochowa, Chorągiew Śląska,
  • 32 Środowiskowa Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Zwiad", Hufiec Częstochowa, Chorągiew Śląska,
  • 160 Częstochowska Drużyna Harcerska "Desant", Hufiec Częstochowa, Chorągiew Śląska,
  • 10 Gromada Zuchowa Mali Przyrodnicy, Hufiec Kłobuck, Chorągiew Śląska,

 

Kaszuby

  • 1 Drużyna Harcerska im. Hieronima Derdowskiego, Hufiec Kartuzy, Chorągiew Gdańska,  
  • 1 Gromada Zuchowa ʺEkoludkiʺ, Hufiec Kartuzy, Chorągiew Gdańska, 
  • 33 Drużyna Harcerska "Włóczykije", Hufiec Gdańsk-Przymorze, Chorągiew Gdańska,
  • 8 Drużyna Harcerska "Wesołe Ogniki", Hufiec Kartuzy, Chorągiew Gdańska,
  • 41 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska, Hufiec Chojnice, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 5 Gromada Zuchowa "Nadmorskie Słoneczka", Hufiec Puck, Chorągiew Gdańska,
  • 7 Gromada Zuchowa "Leśne Skrzaty", Hufiec Puck, Chorągiew Gdańska,
  • 8 Gromada Zuchowa "Wesołe Krasnoludki", Hufiec Puck, Chorągiew Gdańska,
  • 10 Wodno-Lądowa Gromada Zuchowa "Mali Korsarze", Hufiec Puck, Chorągiew Gdańska,
  • 10 Wodno-Lądowa Drużyna Harcerska ʺWilkiʺ w Choczewie, Hufiec Puck, Chorągiew Gdańska,
  • 42 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska im. Wicka Frelichowskiego, Hufiec Chojnice, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 3 Gromada Zuchowa, Hufiec Kartuzy, Chorągiew Gdańska,
  • 32 Drużyna Harcerska "Człapaki", Hufiec Puck, Chorągiew Gdańska,
  • 13 Próbna Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku, Hufiec Puck, Chorągiew Gdańska,
  • zespół szkolny ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pucku,
  • zespół szkolny "Remus", powiat kartuski, woj. pomorskie,
  • 13 Gdańska Drużyna Harcerska, Hufiec Gdańsk-Przymorze, Chorągiew Gdańska,
  • 6 Gromada Zuchowa "Mieszkańcy Słonecznej Krainy", Hufiec Gdańsk-Przymorze, Chorągiew Gdańska,
  • 47 Drużyna Harcerska " Zdobywcy", Hufiec Puck, Chorągiew Gdańska,
  • 2 Żukowska Drużyna Harcerska im. Leona Zadurskiego, Hufiec Kartuzy, Chorągiew Gdańska,
  • 43 Drużyna Harcerska "Sokoły" w Żarnowcu, Hufiec Puck, Chorągiew Gdańska,
  •  

Kielecczyzna

  • 2 Buska Drużyna Wędrownicza "Luminis" im. hm. Leszka Marcińca, Hufiec Busko-Zdrój, Chorągiew Kielecka, 
  • 69 Drużyna Harcerska "Złoty Krąg", Hufiec Kielce-Powiat, Chorągiew Kielecka,
  • 38 Starachowicka Drużyna Harcerska im. Emilii Plater, Hufiec Starachowice, Chorągiew Kielecka,
  • 25 Kielecka Drużyna Harcerska im. mjr. H. Dobrzańskiego ʺHubalaʺ, Hufiec Kielce-miasto, Chorągiew Kielecka,
  • 35 Kielecka Drużyna Harcerska, Hufiec Kielce-miasto, Chorągiew Kielecka,
  • 1 Kielecka Drużyna Harcerska, Hufiec Kielce-miasto, Chorągiew Kielecka,  
  • 52 Kielecka Drużyna Harcerska, Hufiec Kielce-miasto, Chorągiew Kielecka,
  • 36 Drużyna Harcerska "Świętokrzyska Brać" z Łącznej, Hufiec Kielce-powiat, Chorągiew Kielecka,
  • 10 Słoneczna Kielecka Gromada Zuchowa, Hufiec Kielce-miasto, Chorągiew Kielecka,
  • 107 Kielecka Drużyna Harcerska "Płomień" im. Zbigniewa Kruszelnickiego "Wilka", Hufiec Kielce-miasto, Chorągiew Kielecka,
  • zespół szkolny z ZS we Włostowie, pow. opatowski, woj. świętokrzyskie,
  • 33 Kielecka Gromada Zuchów Żeglarzy "Żeglarze Kapitana Sebastiana", Hufiec Kielce-miasto, Chorągiew Kielecka,
  • 64 Kielecka Drużyna Harcerska " Brzask" im. Bohaterów Małego Sabotażu, Hufiec Kielce-miasto, Chorągiew Kielecka,
  • 33 Kielecka Harcerska Drużyna Żeglarska "Pasat", Hufiec Kielce-miasto, Chorągiew Kielecka,
  • 29 Kielecka Drużyna Harcerska "Bukowina", Hufiec Kielce-Południe, Chorągiew Kielecka,
  • 64 Kielecka Drużyna Harcerska " Brzask" im. Bohaterów Małego Sabotażu, Hufiec Kielce-miasto, Chorągiew Kielecka,
  • 66 Kielecka Drużyna Harcerzy Starszych " Zenit", Hufiec Kielce-miasto, Chorągiew Kielecka,
  • 15 Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. "Jędrusiów", Hufiec Starachowice, Chorągiew Kielecka,
  • XI Drużyna Harcerska"Pomocna Dłoń", Hufiec Jędrzejów, Chorągiew Kielecka,
  • 8 Gromada Zuchowa "Promyki Dobra", Hufiec Jędrzejów, Chorągiew Kielecka,

 

Kociewie

  • 77 Grunwaldzka Srodowiskowa Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego w Laskowicach, Hufiec Świecie-powiat, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 101 Tczewska Drużyna Wielopoziomowa "Niezatapialni", Hufiec Tczew, Chorągiew Gdańska,
  • (13) próbna Tczewska Drużyna Harcerska, Hufiec Tczew, Chorągiew Gdańska,
  • 9 Drużyna Wędrownicza "Sfora", Hufiec Świecie-powiat, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 3 Tczewska Drużyna Harcerska ʺWaleczne Sercaʺ, Hufiec Tczew, Chorągiew Gdańska,
  • 6 Grunwaldzka Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku "Włóczykije", Hufiec Świecie-powiat, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 2 Gromada Zuchowa "Owadzia Rodzinka" w Drzycimiu, Hufiec Świecie-powiat, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 4 Drużyna Harcerska "Regionaliści", Hufiec Świecie-powiat, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,

 

Kraina Dolnego Sanu

  • Szczep ZHP "Bieszczadnicy" im.Janusza Korczaka, Hufiec Stalowa Wola, Chorągiew Podkarpacka,
  • 10 Szczep ZHP w Rudniku nad Sanem im. Waleriana Młyńca, Hufiec Nisko, Chorągiew Podkarpacka,

 

Krajna

  • 7 Żeńska Grunwaldzka Koronowska Drużyna Starszoharcerska "Babiniec", Hufiec Koronowo, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 43 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Białe Wilki" w Zakrzewie, Hufiec Złotów, Chorągiew Wielkopolska,
  • 8 Koronowska Grunwaldzka Druzyna Harcerska "Człapy", Hufiec Koronowo, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 5 Męska Koronowska Grunwaldzka Drużyna Starszoharcerska "Piorun", Hufiec Koronowo, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 6 Koronowska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Czupierzaki", Hufiec Koronowo, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,

 

Kujawy

  • 7 Gromada Zuchowa ʺMali Podróżnicyʺ w Maksymilianowie, Hufiec Bydgoszcz-miasto, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • Próbna Drużyna Harcerska ʺŁazikiʺ, Hufiec Bydgoszcz-miasto, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 17 Toruńska Drużyna Harcerska "Deneb", Hufiec Toruń, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 40 Drużyna Harcerska ʺTraperʺ im. Pierańskiego Oddziału Powstańców Wielkopolskich, Hufiec Inowrocław, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 7 Bydgoska Gromada Zuchowa  "Rude Lisy", Hufiec Bydgoszcz-miasto, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 1 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska ʺŻółte Strzałyʺ w Kruszwicy, Hufiec Inowrocław, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 71 Bydgoska Drużyna Harceska ʺDuraboʺ, Hufiec Bydgoszcz-miasto, Chorągiew Kujawsko-Pomorska, 
  • 7 Bydgoska Drużyna Harcerska ʺMłode Wilkiʺ, Hufiec Bydgoszcz-miasto, Chorągiew Kujawsko-Pomorska, 
  • 15 Drużyna Harcerska "Łowcy Przygód" w Łówkowicach, Hufiec Aleksandrów Kujawski, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 7 Bydgoska Drużyna Harcerska "Szare Wilki" im. Antoniego Grygiela w Łochowie, Hufiec Bydgoszcz-miasto, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 8 Toruńska Gromada Zuchowa "Leśne Skrzaty", Hufiec Toruń, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • Próbna Drużyna Wędrownicza "Ludzie Lasu", Hufiec Bydgoszcz-miasto, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 83 Bydgoska Drużyna Harcerska "Wicher", Hufiec Bydgoszcz-miasto, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 7 Bydgoska Drużyna Harcerska"Zielone Pantery", Hufiec Bydgoszcz-miasto, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 31 Bydgoska Harcerska Drużyna Łączności "HAOS", Hufiec Bydgoszcz-miasto, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 38 Drużyna Starszoharcerska "Wędrowcy" im. Olgi Małkowskiej, Hufiec Inowrocław, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • Próbna 7 Bydgoska Drużyna Harcerska "Białe Czaple", Hufiec Bydgoszcz-miasto, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 10 Bydgoska Gromada Zuchowa "Rada Puchaczy", Hufiec Bydgoszcz-miasto, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 158 Szczep Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych "Wiklina", Hufiec Toruń, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,

 

Kurpie Białe

  • 29 Drużyna Harcerska "Pogodni" w Ostrowi Mazowieckiej, Hufiec Wyszków, Chorągiew Mazowiecka,
  • 7 Wyszkowska Dróżyna Harcerzy Starszych "Utopieni" im. hm. Jerzego Rytla, Hufiec Wyszków, Chorągiew Mazowiecka,
  • 25 Próbna Drużyna Harcerska w Pniewie, Hufiec Wyszków, Chorągiew Mazowiecka,


Kurpie Zielone

  • 3 Ostrołęcka Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Skrzydlaci Przyjaciele", Hufiec Ostrołęka, Chorągiew Mazowiecka,
  • 8 Ostrołęcka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Wilki" im. Jana Romockiego ps. "Bonawentura", Hufiec Ostrołęka, Chorągiew Mazowiecka,
  • 17 Ostrołęcka Drużyna Harcerska "Promieniści", Hufiec Ostrołęka, Chorągiew Mazowiecka,
  • 14 Harcerska Drużyna Jeździecka "Spirydion", Hufiec Ostrołęka, Chorągiew Mazowiecka,

 

Lubelszczyzna

 

  • 24 Świdnicka Drużyna Harcerska ʺŻywiołyʺ, Hufiec Lublin, Chorągiew Lubelska,
  • 104 Lubelska Drużyna Starszoharcerska ʺAvangardaʺ, Hufiec Lublin, Chorągiew Lubelska,
  • 69 Grunwaldzka Drużyna Harcerska ʺPyszczydłaʺ, Hufiec Zamość, Chorągiew Lubelska,
  • 141 Gromada Zuchowa ʺSłoneczne Promykiʺ, Hufiec Zamość, Chorągiew Lubelska,
  • 123 Lubelska Drużyna Starszoharcerska ʺImperatywʺ, Hufiec Lublin, Chorągiew Lubelska,
  • 4 Lubelska Drużyna Wędrownicza ʺCzarna Czwórkaʺ im. Hetmana Jana Zamoyskiego, Hufiec Lublin, Chorągiew Lubelska,
  • Próbna Lubelska Gromada Zuchowa ʺGroszkiʺ, Hufiec Lublin, Chorągiew Lubelska,
  • 54 Lubelska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Celestis", Hufiec Lublin, Chorągiew Lubelska,
  • 48 Lubelska Ekologiczna Drużyna Harcerska "Araukanie", Hufiec Lublin, Chorągiew Lubelska,
  • 13 Zamojska Drużyna Starszoharcerska "Ignis", Hufiec Zamość, Chorągiew Lubelska,
  • 3 Grunwaldzka Drużyna Wędrownicza "Perkun", Hufiec Zamość, Chorągiew Lubelska,
  • 4 Grunwaldzka Drużyna Harcerska " Morusy", Hufiec Zamość, Chorągiew Lubelska,
  • 223 Lubelska Drużyna Harcerska "Oriente", Hufiec Lublin, Chorągiew Lubelska,
  • 12 Lubelska Gromada Zuchowa "Gumbrea", Hufiec Lublin, Chorągiew Lubelska,
  • 429 Lubelska Drużyna Harcerska "Sadyba", Hufiec Lublin, Chorągiew Lubelska, 
  • Drużyna Harcerska "Złote Gryfy", Hufiec Zamość, Chorągiew Lubelska,
  • 6 Lubelska Gromada Zuchowa "Weseli Wędrowcy", Hufiec Lublin, Chorągiew Lubelska,

 

Łowickie

  • 3 Starszoharcerska Drużyna Środowiskowa "Niedźwiedzia Łapa", Hufiec Głowno, Chorągiew Łódzka,
  • Głowieńska Drużyna Harcerek "Keysiątka", Hufiec Głowno, Chorągiew Łódzka,
  • 148 Warszawska Drużyna Harcerek "Wehikuł Czasu", Hufiec Warszawa Mokotów, Chorągiew Stołeczna,
  • 156 Warszawska Drużyna Harcerek "Róża Wiatrów", Hufiec Warszawa Mokotów,  Chorągiew Stołeczna,
  • 54 Warszawska Drużyna Harcerek "Obiektusy", Hufiec Warszawa Mokotów,  Chorągiew Stołeczna,
  • 413 Warszawska Drużyna Harcerek Legion II „Cives Romani”, Hufiec Warszawa Mokotów,  Chorągiew Stołeczna,
  • 208 Warszawska Drużyna Harcerek "Bukowina", Hufiec Warszawa Mokotów,  Chorągiew Stołeczna,
  • 307 Warszawska Drużyna Harcerek "Zorza", Hufiec Warszawa Mokotów,  Chorągiew Stołeczna,
  • 154 Warszawska Drużyna Harcerek "Młody Las", Hufiec Warszawa Mokotów,  Chorągiew Stołeczna,
  • 191 Warszawska Drużyna Harcerek "Młody Las", Hufiec Warszawa Mokotów,  Chorągiew Stołeczna,
  • 281 Warszawska Wodna Drużyna Harcerek „Światło Faros”, Hufiec Warszawa Mokotów,  Chorągiew Stołeczna,
  • zespół szkolny "Popowskie Orły", Głowno, woj. łódzkie,
  • 201 Warszawska Drużyna Harcerek "Nike", Hufiec Warszawa Mokotów,  Chorągiew Stołeczna,

 

Łódź

 

  • 86 Łódzka Drużyna Harcerska "Ringway", Hufiec Łódź-Górna, Chorągiew Łódzka,
  • 137 Łódzka Drużyna Harcerek "Sosny" im. Bogusi Sierpińskiej, Hufiec Łódź-Polesie, Chorągiew Łódzka,

 

Małopolska

  • 4 Drużyna Harcerska "Młode Wilki", Hufiec Oświęcim, Chorągiew Krakowska,
  • 17 Grunwaldzka Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wicher", Hufiec Oświęcim, Chorągiew Krakowska,
  • Próbna Krakowska Drużyna Wędrownicza "Per aspera ad astra", Hufiec Kraków Nowa Huta, Chorągiew Krakowska,
  • 2 Gromada Zuchowa ʺPolne Kwiatkiʺ, Hufiec Kraków Nowa Huta, Chorągiew Krakowska,
  • 5 Drużyna Harcerska ʺNasze Zooʺ, Hufiec Ziemi Wadowickiej, Chorągiew Krakowska,
  • 14 Gromada Zuchowa ʺSłonecznikʺ, Hufiec Kraków Nowa Huta, Chorągiew Krakowska,
  • 6  Drużyna Starszoharcerska "Dioryt", Hufiec Ziemi Wadowickiej, Chorągiew Krakowska,
  • 4 Drużyna Starszoharcerska "Zaborowskie Dęby", Hufiec Brzesko, Chorągiew Krakowska,
  • 1 Gromada Zuchowa ʺZdobywcy Nibylandiiʺ, Hufiec Chrzanów, Chorągiew Śląska,
  • 3 Gromada Zuchowa "Ekoludki", Hufiec Ziemi Wadowickiej, Chorągiew Krakowska,
  • Próbna Drużna Starszoharcerska ( Szczep "Z Dębowego Lasu"), Hufiec Kraków-Podgórze, Chorągiew Krakowska,
  • 16 GZ ʺŻeglarze Czarnej Perłyʺ, Hufiec Kraków Nowa Huta, Chorągiew Krakowska,
  • 5 A Zabierzowska Gromada Zuchowa ʺOrlikiʺ, Hufiec Podkrakowski, Chorągiew Krakowska,
  • 14  Gromada Zuchowa "Uciekające Kurczaki", Hufiec Andrychów, Chorągiew Krakowska, 
  • 3 Drużyna Wędrownicza ʺAltairʺ, Hufiec Ziemi Wadowickiej, Chorągiew Krakowska,
  • 4 Gromada Zuchowa ʺSkrzaty z Leśnej Krainyʺ, Hufiec Ziemi Wadowickiej, Chorągiew Krakowska,
  • 8 Drużyna Starszoharcerska "Aquarius" im. s. Izabeli Łuszczkiewicz, Hufiec Ziemi Wadowickiej, Chorągiew Krakowska,
  • 3 Drużyna Harcerska ʺBadyleʺ im. Józefa Sowińskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej, Hufiec Ziemi Wadowickiej, Chorągiew Krakowska,
  • 2 Podgórska Drużyna Harcerska "Zawisza" im. Zawiszy z Garbowa, Hufiec Kraków-Podgórze, Chorągiew Krakowska,
  • Drużyna Harcerska im. Ignacego Krasickiego "Czchowskie Orły", Hufiec Brzesko, Chorągiew Krakowska,
  • 5 Drużyna Harcerska "Leśni Ludzie" w Kłaju, Hufiec Wieliczka, Chorągiew Krakowska,
  • Próbna Drużyna Harcerska "TyBryk", Hufiec Andrychów, Chorągiew Krakowska,
  • 1 Gromada Zuchowa "Brykające Tygryski", Hufiec Andrychów, Chorągiew Krakowska,
  • 29 Tarnowska Drużyna Starszoharcerska "Feniks" im. Franciszki Czerneckiej, Hufiec Tarnów, Chorągiew Krakowska,
  • 1 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Błękitna", Hufiec Ziemi Wadowickiej, Chorągiew Krakowska,
  • 51 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wędrownicy" im. Tadeusza Kościuszki, Hufiec Ziemi Wadowickiej, Chorągiew Krakowska,
  • 3 Drużyna Starszoharcerska "HuraGGan", Hufiec Ziemi Wadowickiej, Chorągiew Krakowska,
  • 7 Drużyna Harcerska "Radosne Bratki", Hufiec Podkrakowski, Chorągiew Krakowska,
  • 18 Tarnowska Drużyna Harcerzy Starszych "Dżokeje", Hufiec Tarnów, Chorągiew Krakowska,
  • 2 Drużyna Harcerska "Dreptaki", Hufiec Nowy Sącz, Chorągiew Krakowska,
  • 88 Myślenicka Drużyna Harcerzy im. Janusza Korczaka "Tropiciele", Hufiec Myślenice, Chorągiew Krakowska,
  • Krakowska Drużyna Harcerska "Tornado", Hufiec Kraków-Podgórze, Chorągiew Krakowska,
  • 14 Krakowska Drużyna Harcerska im. Janka Bytnara, Hufiec Kraków-Podgórze, Chorągiew Krakowska,
  • 10 Podgórska Drużyna Harcerska "Buki" im. Janka Bytnara, Hufiec Kraków-Podgórze, Chorągiew Krakowska,
  • 10 Podgórska Drużyna Harcerska "Słoneczne" im. J.Falkowskiej, Hufiec Kraków-Podgórze, Chorągiew Krakowska,
  • 2 Gromada Zuchowa "Stokrotki", Hufiec Trzebinia, Chorągiew Krakowska,
  • Próbna Drużyna Harcerska "Green Team" w Zatorze, Hufiec Ziemi Wadowickiej, Chorągiew Krakowska,
  • 1 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wagabunda", Hufiec Ziemi Wadowickiej, Chorągiew Krakowska,
  • Drużyna Starszoharcerska "Sokoły" w Czchowie, Hufiec Brzesko, Chorągiew Krakowska,
  • 130 Drużyna Starszoharcerska "Stu trzydziestu z Mucharza" im. Księcia Józefa Poniatowskiego, Hufiec Ziemi Wadowickiej, Chorągiew Krakowska,
  • Gromada Zuchowa  "Leśne Duszki" w Jasieniu, Hufiec Brzesko, Chorągiew Krakowska,
  • 10 Drużyna Harcerska "Zimba" w Kurowie, Hufiec Ziemi Wadowickiej, Chorągiew Krakowska,
  • 8 Gromada Zuchowa "Fantazjana", Hufiec Kraków Nowa Huta, Chorągiew Krakowska, 
  • 10 Tarnowska Wędrownicza Drużyna Harcerska "Wilki", Hufiec Tarnów, Chorągiew Krakowska

 

Mazowsze

 

  • 60 Warszawska Gromada Zuchowa, Hufiec Warszawa Ursus, Chorągiew Stołeczna,
  • 194 Warszawska Drużyna Harcerzy Starszych ʺŹródłoʺ im. A. RomockiegoʺMorroʺ, Hufiec Warszawa Wola, Chorągiew Stołeczna,
  • 3 Pruszkowska Drużyna Harcerska "Wschodzącego Słońca" im. Wandy Rutkiewicz, Hufiec Pruszków, Chorągiew Stołeczna,
  • X Warszawska Gromada Zuchowa "Płomyki", Hufiec Warszawa Wola, Chorągiew Stołeczna,
  • 82 Gromada Zuchowa ʺLeśna Gromadaʺ, Hufiec Pruszków, Chorągiew Stołeczna,
  • 88 Gromada Zuchowa ʺGwiezdne Elfyʺ, Hufiec Pruszków, Chorągiew Stołeczna,
  • 100 Drużyna Harcerska "Arbaro", Hufiec Garwolin, Chorągiew Stołeczna,
  • 61 DHiZ oraz 154 GDHiZ, Hufiec Garwolin, Chorągiew Stołeczna,
  • Szczep 194 Warszawskich Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych "Wielki Błekit", Hufiec Warszawa Wola, Chorągiew Stołeczna,
  • 420 Warszawska Drużyna Harcerska "Wagabunda", Hufiec Warszawa Praga Południe, Chorągiew Stołeczna,
  • 134 Męska Drużyna Harcerska, Hufiec Piastów, Chorągiew Stołeczna, 
  • 2 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Itaka", Hufiec Garwolin, Chorągiew Stołeczna,
  • 13 Grunwaldzka Turystyczna Drużyna Harcerska "Czarne Ścieżki", Hufiec Nowy Dwór Mazowiecki, Chorągiew Stołeczna,
  • 200 Grunwaldzka Warszawska Drużyna Wędrownicza "Leśne Błotniaczki", Hufiec Warszawa Wola, Chorągiew Stołeczna,
  • 156 Warszawska Gromada Zuchowa ʺElfy z Mrocznej Puszczyʺ, Hufiec Warszawa Mokotów, Chorągiew Stołeczna,
  • 17 Koedukacyjna Harcerska Drużyna Żeglarzy ʺCzarna Perłaʺ, Hufiec Pruszków, Chorągiew Stołeczna,
  • Drużyna Harcerska "Szare Sowy" w Suchej-Białobrzegach, Hufiec Radom-powiat, Chorągiew Mazowiecka,
  • 19 Warszawska Gromada Zuchowa "Tęczowe Iskierki", Hufiec Warszawa Wola, Chorągiew Stołeczna,
  • 16 Drużyna Harcerska "Przyjaciele" w Lelicach, Hufiec Sierpc, Chorągiew Mazowiecka,
  • 368 Warszawska Gromada Zuchowa "Wataha", Hufiec Warszawa Żoliborz, Chorągiew Stołeczna,
  • 368 Warszawska Drużyna Wędrownicza, Hufiec Warszawa Żoliborz, Chorągiew Stołeczna,
  • 41 Pruszkowska Drużyna Harcerska "Sokół", Hufiec Pruszków, Chorągiew Stołeczna,
  • 40 Pruszkowska Drużyna Harcerska "Sokolęta", Hufiec Pruszków, Chorągiew Stołeczna,
  • 40 Pruszkowska Drużyna Harcerska "Sokolęta-Macierz", Hufiec Pruszków, Chorągiew Stołeczna,
  • 39 Gromada Zuchowa "Sokoliki", Hufiec Pruszków, Chorągiew Stołeczna,
  • 39 Gromada Zuchowa "Sokoliki-Macierz", Hufiec Pruszków, Chorągiew Stołeczna, 
  • 423 Warszawska Drużyna Harcerska ʺSzmaragdyʺ, Hufiec Warszawa Żoliborz, Chorągiew Stołeczna,
  • 42 Środowiskowa Pożarnicza Drużyna Harcerska im. gen. Stanisława Grzmota-Skotnickiego, Hufiec Sochaczew, Chorągiew Mazowiecka,
  • X Warszawska Drużyna Harcerska "Awangarda" im. Ireny Sendlerowej, Hufiec Warszawa Wola, Chorągiew Mazowiecka,
  • X Warszawska Drużyna Harcerska "Sigma", Hufiec Warszawa Wola, Chorągiew Mazowiecka,
  • 29 Mazowiecka Drużyna Harcerska "Twierdza", Hufiec Pruszków, Chorągiew Stołeczna,
  • 122 Drużyna Harcerska "Kormorany" im. Szarych Szeregów, Hufiec Garwolin, Chorągiew Stołeczna,
  • 30 Warszawska Gromada Zuchowa "Mali Podróżnicy", Hufiec Warszawa Ursynów, Chorągiew Stołeczna, 
  • 30 Próbna Warszawska Drużyna Harcerska, Hufiec Warszawa Ursynów, Chorągiew Stołeczna,
  • 5 Drużyna Harcerska im. Szarych Szeregów w Łochowie, Hufiec Doliny Liwca, Chorągiew Mazowiecka,
  • 303 Drużyna Harcerska "Włóczęga" im. Andrzeja Małkowskiego, Hufiec Mińsk Mazowiecki, Chorągiew Mazowiecka,
  • 17 Drużyna Harcerska, Hufiec Sochaczew, Chorągiew Mazowiecka,
  • 83 Drużyna Harcerska "Działyńczycy", Hufiec Garwolin, Chorągiew Stołeczna,
  • 44 Drużyna Harcerska "Adventure", Hufiec Garwolin, Chorągiew Stołeczna,
  • 13 Drużyna Starszoharcerska "Pomyłka" im. Obrońców Wieży Spadochronowej, Hufiec Sierpc, Chorągiew Mazowiecka,
  • 3 Sierpecka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Semper Magna" im. Bohaterów Grunwaldu, Hufiec Sierpc, Chorągiew Mazowiecka,
  • Gromada Zuchowa "Dzielni Apacze", Hufiec Piastów, Chorągiew Stołeczna,
  • Gromada Zuchowa "Indiańskie Pióro", Hufiec Piastów, Chorągiew Stołeczna,
  • Gromada Zuchowa "Słoneczne Kamyki", Hufiec Piastów, Chorągiew Stołeczna,
  • Gromada Zuchowa "Ognista Strzała", Hufiec Piastów, Chorągiew Stołeczna, 
  • 4 Gromada Zuchowa "Wesołe Misie", Hufiec Sierpc, Chorągiew Mazowiecka,
  • 10 Sierpecka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Decima" im. Ignacego Domeyki, Hufiec Sierpc, Chorągiew Mazowiecka,

Mazury

 

  • 2 Drużyna Harcerska "Aves", Hufiec Gołdap, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
  • 6 Grunwaldzka Wielopoziomowa Drużyna Harcerska ʺWatraʺ, Hufiec Bartoszyce, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
  • 17 Działdowska Drużyna Harcerska "Kameleon", Hufiec Działdowo, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
  • Gromada Zuchowa "Leśne Ptaki", Hufiec Gołdap, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
  •  35 Żeńska Drużyna Wędrownicza "Viribus Unitis" w Tylkowie, Hufiec Warmiński, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
  • 20 Działdowska Drużyna Harcerska "Czereda II", Hufiec Działdowo, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
  • 14 Działdowska Druzyna Starszoharcerska " Berg", Hufiec Działdowo, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,

Mazury Zachodnie

 

  • 16 Iławska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Burza", Hufiec Iława, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
  • 51 Próbna Drużyna Wędrownicza "AmicuS", Hufiec Ostróda, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
  • 6 Iławska Gromada Zuchowa "Iskrzące Ogniki", Hufiec Iława, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
  • 17 Suska Drużyna Harcerska, Hufiec Malbork, Chorągiew Gdańska

 

Opolszczyzna

 

  • 101 Drużyna Wędrownicza "Azymut", Hufiec Opole-miasto, Chorągiew Opolska,
  • Koło regionalne - Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Opolu, woj. opolskie,
  • XX Drużyna Wędrownicza "Coma", Hufiec Kędzierzyn-Koźle, Chorągiew Opolska,

 

Pałuki

 

  • 5 Wągrowiecka Gromada Zuchowa "Słoneczne Orły", Hufiec Wągrowiec, Chorągiew Wielkopolska,
  • Harcerska Drużyna Ratownicza im. Janka Bytnara, Hufiec "Pałuki" w Żninie, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 14 Wągrowiecka Drużyna Harcerska, Hufiec Wągrowiec, Chorągiew Wielkopolska,
  • Krąg Instruktorski w Wągrowcu, Hufiec Wągrowiec, Chorągiew Wielkopolska,
  • Gromada Zuchowa " Pracowite Pszczółki", Hufiec "Pałuki" w Żninie, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • Żnińska Grunwaldzka Drużyna Harcerska ʺAd Astra", Hufiec "Pałuki" w Żninie, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • Żnińska Drużyna Harcerska ʺWłóczykijeʺ,  Hufiec "Pałuki" w Żninie, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • Drużyna Grunwaldzka im.Tadeusza Zawadzkiego ʺZośkiʺ, Hufiec "Pałuki" w Żninie, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • Drużyna im. Alka Dawidowskiego, Hufiec "Pałuki" w Żninie, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • Gromada Zuchowa ʺPrzyjaciele Kubusia Puchatkaʺ, Hufiec "Pałuki" w Żninie, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • Żnińska Druzyna Starszoharcerska ʺDębyʺ, Hufiec "Pałuki" w Żninie, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • Żnińska Drużyna Wędrownicza ʺSysunieʺ, Hufiec "Pałuki" w Żninie, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • Żnińska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Pałuckie Trampy", Hufiec "Pałuki" w Żninie, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • Gromada Zuchowa "Tańczące Nutki", Hufiec "Pałuki" w Żninie, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • Gromada Zuchowa "Ekoludki", Hufiec "Pałuki" w Żninie, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 14 Wągrowiecka Drużyna Wędrownicza, Hufiec Wągrowiec, Chorągiew Wielkopolska,
  • 44 Drużyna Harcerska w Łeknie "4 Strony Świata", Hufiec Wągrowiec, Chorągiew Wielkopolska,
  • Gromada Zuchowa "Smerfiki", Hufiec "Pałuki" w Żninie, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • Żnińska Gromada Zuchowa "Czarne Jagódki", Hufiec "Pałuki" w Żninie, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
  • 14 Wągrowiecka Drużyna Starszoharcerska, Hufiec Wągrowiec, Choragiew Wielkopolska,
  • 8 Wągrowiecka Drużyna Harcerska "Płomienie", Hufiec Wągrowiec, Choragiew Wielkopolska,
  • Grunwaldzka Wędrownicza Drużyna Harcerska "Zefiry", Hufiec "Pałuki" w Żninie, Chorągiew Kujawsko-Pomorska, 
  • Żnińska Gromada Zuchowa "Kubuś Puchatek" , Hufiec "Pałuki" w Żninie, Chorągiew Kujawsko-Pomorska, 
  • Wielopoziomowa Drużyna Harcerska w Szubinie, Hufiec "Pałuki" w Żninie, Chorągiew Kujawsko-Pomorska

 

Podbeskidzie

 

  • 20 Gromada Zuchowa ʺLeśne Ognikiʺ, Hufiec Czechowice-Dziedzice, Chorągiew Śląska,
  • Próbna Gromada Zuchowa w Bestwinie, Hufiec Czechowice-Dziedzice, Chorągiew Śląska,
  • 1 Szczep Harcerski "Na szlaku", Hufiec Beskidzki, Chorągiew Śląska,
  • 77 Beskidzka Grunwaldzka Wielpoziomowa Druzyna Harcerska "Tolemak", Hufiec Beskidzki,
  • Chorągiew Śląska,

Podhale

  • 101 Łódzka Drużyna Harcerek im. Krystyny Krahelskiej ps. "Danuta", Hufiec Łódź-Polesie, Chorągiew Łódzka,
  • 5 Myślenicka Drużyna Harcerska "Watra" im. Mariusza Zaruskiego, Hufiec Myślenice, Chorągiew Krakowska,
  • VIII Drużyna Harcerska im. Augustyna Suskiego, Hufiec Podhalański, Chorągiew Krakowska  

 

Podkarpacie

 

     
  • 42 Drużyna Harcerska, Hufiec Ziemi Sanockiej, Chorągiew Podkarpacka,
  • 15 Drużyna Harcerska im. mjr. Jana Piwnika "Ponurego" w Jaćmierzu, Hufiec Ziemi Sanockiej, Chorągiew Podkarpacka,
  • 12 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Fenix", Hufiec Ziemi Sanockiej, Chorągiew Podkarpacka,

 

Podlasie

 

  • 56 Białostocka Drużyna Starszoharcerska ʺNie widać?!ʺ, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 3 Zambrowska Drużyna Harcerska "Grota" w Zambrowie, Hufiec Ostrołęka, Chorągiew Mazowiecka,
  • 15 Białostocka Drużyna Harcerska "Mrok" im. Szarych Szeregów, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 29 Białostocka Drużyna Harcerska im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 29 Białostocka Gromada Zuchowa ʺMłode Plamyʺ,  Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 93 Białostocka Gromada Zuchowa ʺStrażnicy Marzeńʺ, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 15 Białostocka Gromada Zuchowa ʺŚwietlikiʺ, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 40 Białostocka Gromada Zuchowa ʺStumilowy Lasʺ, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 17 Grunwaldzka Drużyna Starszoharcerska w Zabłudowie, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 94 Białostocka Drużyna Wędrownicza "Mury", Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 59 Białostocka Wodna Drużyna Wędrownicza "Czemu By Nie" im. Władysława Wagnera, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 41 Białostocka Drużyna Harcerska "Szaniec" im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala", Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 46 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Ignis" w Platerowie, Hufiec "Podlasie" w Siedlcach, Chorągiew Mazowiecka,
  • 140 Białostocka Drużyna Harcerek "Wschód Słońca" im. Jadwigi "Jagi" Falkowskiej, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 98 Białostocka Drużyna Harcerska "Panta Rhei", Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • Próbna Białostocka Drużyna Harcerska, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 40 Grunwaldzka Białostocka Drużyna Wędrownicza, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 50 Białostocka Drużyna Harcerska ʺAmangarijʺ, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 66 Białostocka Drużyna Harcerska ʺLasʺ im. ppl. Jana Kamieńskiego, Hufiec Białystok, Choragiew Białostocka, 
  • 19 Białostocka Gromada Zuchowa ʺKrasnoludkowy ródʺ, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 33 Białostocka Drużyna Harcerska ʺJagiellonowieʺ, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 39 Białostocka Drużyna Starszoharcerska, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 153 Białostocka Drużyna Harcerska "Concordia" im. Andrzeja Romockiego "Morro", Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 174 Białostocka Drużyna Harcerska im. św. Kazimierza Królewicza, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 118 Białostocka Drużyna Harcerska "Sfora", Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 7 Szczep Drużyn Harcerskich i Zuchowych "Aurelius", Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 6 Białostocka Drużyna Harcerek im. Bolesława Chrobrego, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • Białostocka Drużyna Wędrownicza na próbie, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 34 Białostocka Drużyna Harcerska "Hermoder", Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,
  • 100 Białostocka Drużyna Harcerek i Harcerzy "Sulima" im. Zawiszy Czarnego, Hufiec Białystok, Chorągiew Białostocka,

 

Pomorze Środkowe

 

  • Szczep Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych Nieprzetartego Szlaku "Koty" im. J. Korczaka, Hufiec Ziemi Słupskiej, Chorągiew Gdańska,
  • 7 Próbna Drużyna Harcerska ʺNO MASʺ, Hufiec Ziemi Słupskiej, Chorągiew Gdańska,
  • 43 Przyrodnicza Żeńska Drużyna Harcerska ʺPłomykówkiʺ, Hufiec Ziemi Słupskiej, Chorągiew Gdańska,
  • Harcerski Klub Turystyki Pieszej PTTK "Sezam" im. A. Kamińskiego, Hufiec Ziemi Koszalińskiej

 

Pomorze Zachodnie

 

  • 28 Szczep Ognia, Hufiec Szczecin, Chorągiew Zachodniopomorska,
  • 2 Gromada Zuchowa "Dzielni Odkrywcy", Hufiec Szczecin-Dąbie, Chorągiew Zachodniopomorska,
  • 9 Gromada Zuchowa "Tęczowi Czarodzieje", Hufiec Goleniów, Chorągiew Zachodniopomorska,
  • 5 Środowiskowa Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Wilki Morskie" w Smardzewie, Hufiec Sławno, Chorągiew Zachodniopomorska,
  • 13 Czarny Szczep im. Zawiszy Czarnego, Hufiec Szczecinek, Chorągiew Zachodniopomorska,

 

Powiśle

 

  • 29 Kwidzyńska Specjalnościowa Drużyna Harcerska "Zośka" im. Tadeusza Zawadzkiego, Hufiec Kwidzyn, Chorągiew Gdańska,
  • 12 Gromada Zuchowa "Słoneczne Promyki", Hufiec Kwidzyn, Chorągiew Gdańska,
  • Harcerski Krąg Seniorów "Płomienie" im. Zofii Dudulewicz, Hufiec Kwidzyn, Chorągiew Gdańska,

 

Region Kozła

 

  • 7 Drużyna Starszoharcerska "Pluton", Związek Drużyn Zbąszynek, Hufiec Babimojsko-Sulechowski, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,

 

Równina Radomska

 

  • 1 Radomska Drużyna Harcerska, Hufiec Radom-miasto, Chorągiew Mazowiecka,

Suwalszczyzna

  • 6 Suwalski Szczep Harcerski "Zorza", Hufiec Suwałki, Chorągiew Białostocka,
  • 2 Suwalska Drużyna Wędrowniczek "Dejmos", Hufiec Suwałki, Chorągiew Białostocka,
  • 6 Gromada Zuchowa "Przyjaciele", Hufiec Suwałki, Chorągiew Białostocka,
  • 6 Suwalska Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Polaris", Hufiec Suwałki, Chorągiew Białostocka,
  • 6 Suwalska Drużyna Wędrownicza "Wilki", Hufiec Suwałki, Chorągiew Białostocka,
  • 9 Suwalska Drużyna Harcerska "Sykamore", Hufiec Suwałki, Chorągiew Białostocka,
  • Krąg Instruktorski "Tęcza", , Hufiec Suwałki, Chorągiew Białostocka,
  • Próbna Suwalska Drużyna Harcerska, , Hufiec Suwałki, Chorągiew Białostocka,
  •  

    Warmia

     

    • 34 Grunwaldzka Wielopoziomowa Drużyna Harcerska ʺAntidotumʺ w Dywitach, Hufiec Warmiński, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
    • 13 Olsztyńska Wielopoziomowa Harcerska Drużyna Medyczno - Obronna ʺProtektʺ, Hufiec "Rodło" Olsztyn, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
    • 15 Drużyna Harcerska "Strzelec" w Kamińsku, Hufiec Bartoszyce, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
    • 103 Olsztyńska Drużyna Harcerek i Harcerek Starszych "Salmatis", Hufiec "Rodło" Olsztyn, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
    • 9 Grunwaldzka Drużyna Sanitarna im. Obrońców Poczty Gdańskiej, Hufiec Braniewo, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
    • 1 Grunwaldzka Harcerska Drużyna Pożarnicza im. Stefana Batorego, Hufiec Braniewo, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
    • 13 Iławska Drużyna Starszoharcerska "Wataha", Hufiec Iława, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
    • 2 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Uśmiechnięte Gwiazdki", Hufiec Bartoszyce, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
    • 8 Drużyna Harcerska "Valhalla", Hufiec Braniewo, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
    • 1 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Wesoła Gromada", Hufiec Braniewo, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
    • 9 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Roześmiane Nutki", Hufiec Braniewo, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
    • 11 Drużyna Starszoharcerska "Melcecuke", Hufiec Braniewo, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,

     

    Warszawa

    • 17 Warszawska Drużyna Harcerzy Starszych im. hm. ppor. Stanisława Srzednickiego ʺStachaʺ, Hufiec Warszawa Praga Północ, Chorągiew Stołeczna,
    • 32 Warszawska Drużyna Starszoharcerska "Ignis", Hufiec Warszawa Praga Południe, Chorągiew Stołeczna,
    • 194 Warszawska Drużyna Harcerska "Źródło", Hufiec Warszawa Wola, Chorągiew Stołeczna,
    • 147 Warszawska Drużyna Harcerska "Błękitni" im. Tadeusza Sygietyńskiego, Hufiec Warszawa Praga Południe, Chorągiew Stołeczna,

     

    Wielkopolska

     

    • 18 Drużyna Harcerska ʺLeśludzieʺ im. ks. hm. Antoniego Bogdańskiego w Skulsku, Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 20 Konińska Drużyna Wędrownicza ʺKontrastʺ w Skulsku, Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 6 Poznańska Drużyna Harcerska "Dziupla" im. Anieli Pigoń, Hufiec Poznań "Siódemka", Chorągiew Wielkopolska,
    • 10 Drużyna Harcerska ʺCzarne Stopyʺ, Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 1 Gromada Zuchowa "Młodzi Wojownicy", Hufiec Koźmin Wielkopolski, Chorągiew Wielkopolska,
    • 3 Kaliska Gromada Zuchowa "Tęczowe Gumisie", Hufiec Kalisz, Chorągiew Wielkopolska,
    • 19 DSH "Czarne Wilki" im. E. T. Setona w Skulsku, Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 29 Gromada Zuchowa "Zwierzaki z Leśnej Paki", Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 2 Gromada Zuchowa "Wędrowne Zuchy" w Słupcy, Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 1 Gromada Zuchowa "Słoneczne Zuchy" w Słupcy, Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 2 Drużyna Harcerska im. Tadeusza Kościuszki w Słupcy, Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,  
    • 44 Drużyna Wędrownicza ʺKrzemień 66ʺ im. hm. Floriana Marciniaka, Hufiec Gniezno, Chorągiew Wielkopolska,
    • 177 Poznańska Drużyna Harcerska "Baszta" im. Stefana Czarnieckiego, Hufiec Poznań "Piast" Stare Miasto, Chorągiew Wielkopolska,
    • 36 Kaliska Drużyna Harcerska ʺOrłyʺ, Hufiec Kalisz, Chorągiew Wielkopolska,
    • 17 Grunwaldzka Wielopoziomowa Koedukacyjna Drużyna Harcerska ʺBezimienniʺ, Hufiec Oborniki Wlkp., Chorągiew Wielkopolska,
    • 33 Żerkowska Drużyna Harcerska im. Mikołaja Kopernika, Hufiec Jarocin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 21 Kaliska Gromada Zuchowa "Smerfowe Zuchy", Hufiec Kalisz, Chorągiew Wielkopolska,
    • 39 Kaliska Drużyna Harcerska "Krzemień", Hufiec Kalisz, Chorągiew Wielkopolska,
    • 39 Drużyna Starszoharcerska "Katankya", Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 2 Drużyna Harcerska "Czarne Wilki", Hufiec Czerwonak, Chorągiew Wielkopolska,
    • 45 Drużyna Wędrownicza "Nedidanativ" w Wilczynie, Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 6 Gromada Zuchowa "Wilcze Bractwo", Hufiec Gniezno, Chorągiew Wielkopolska,
    • 21 Gromada Zuchowa ʺStrażnicy Gumisiowej Tajemnicyʺ z Brzeźna, Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 10 Środowiskowa Gromada Zuchowa „Mieszkańcy Stumilowego Lasu”, Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 4 Drużyna Starszoharcerska im. gen Mariusza Zaruskiego, Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 22 Kaliska Gromada zuchowa ʺLeśne Duszkiʺ, Hufiec Kalisz, Chorągiew Wielkopolska,
    • 3 Drużyna Starszoharcerska ʺCzarne Stopyʺ, Hufiec Koło, Chorągiew Wielkopolska,
    • zespół szkolny z Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Poznaniu,
    • Szczep Drużyn ZHP ʺWigryʺ, Hufiec Ostrów Wielkopolski, Chorągiew Wielkopolska,
    • 2 Drużyna Starszoharcerska, Hufiec Jarocin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 69 Wielopoziomowa Konińska Drużyna Harcerska "Przełęcz" im.  Janka Bytnara "Rudego", Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 44 Drużyna Harcerek ʺPuchaczeʺ im. hm. Floriana Marciniaka, Hufiec Gniezno, Chorągiew Wielkopolska,
    • 36 Drużyna Harcerska "Nieprzetartego Szlaku" im. Małoletniaków, Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 2 Szczep ʺExcaliburʺ, Hufiec Krotoszyn, Chorągiew Wielkopolska,
    • 8 Poznańska Drużyna Harcerek im. Barbary Łazarewiczówny, Hufiec Poznań-Wilda, Chorągiew Wielkopolska,
    • 88 Grunwaldzka Drużyna Starszoharcerska ʺRóża Wiatrówʺ, Hufiec Oborniki Wlkp., Chorągiew Wielkopolska,
    • Szczep ZHP "Leśni", Hufiec Poznań Nowe Miasto, Chorągiew Wielkopolska,
    • Gromada Zuchowa ʺPracowite Mrówkiʺ, Hufiec Leszno, Chorągiew Wielkopolska,
    • 7 Drużyna Wędrownicza ʺTu i Terazʺ, Hufiec Chodzież, Chorągiew Wielkopolska, 
    • 13 Kaliska Drużyna Harcerska "Listowie", Hufiec Kalisz, Chorągiew Wielkopolska,
    • 12 Gromada Zuchowa "Bajkowy Wóz", Hufiec Poznań-Rejon, Chorągiew Wielkopolska,
    • 2 Środowiskowa Drużyna Harcerska "Słoneczna Gromada" im. Janka Bytnara "Rudego", Hufiec Śmigiel, Chorągiew Wielkopolska, 
    • 44 Gromada Zuchowa "Wilczki", Hufiec Oborniki, Chorągiew Wielkopolska,
    • 43 Drużyna Harcerska "Leśne Wilki", Hufiec Oborniki, Chorągiew Wielkopolska,
    • 42 Drużyna Starszoharcerska "Lupus", Hufiec Oborniki, Chorągiew Wielkopolska,
    • 12 Drużyna Harcerska "Parasol", Hufiec Chodzież, Chorągiew Wielkopolska,
    • 30 Drużyna Harcerska im. gen. Stanisława Taczaka, Hufiec Chodzież, Chorągiew Wielkopolska,
    • 44 Drużyna Harcerek Starszych "Biała Róża" im. hm. Floriana Marciniaka, Hufiec Gniezno, Chorągiew Wielkopolska,
    • 11 Specjalna Harcerska Drużyna Wędrownicza "Włóczykije" im. Królowej Jadwigi, Hufiec Śmigiel, Chorągiew Wielkopolska,
    • 46 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Czerwonych Beretów" "Widmo" im. Obrońców Westerplatte w Biedrusku, Hufiec Czerwonak, Chorągiew Wielkopolska,
    • 11 Drużyna Harcerska "Zośka", Hufiec Chodzież, Chorągiew Wielkopolska,
    • 62 Kaliska Drużyna Harcerzy Starszych "Brzoza" im. Stefana Szolc-Rogozińskiego, Hufiec Kalisz, Chorągiew Wielkopolska,
    • 29 Konińska Drużyna Harcerska "Przystań" im. mjr Henryka Sucharskiego, Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 6 Poznańska Drużyna Harcerek Starszych "Dysk", Hufiec Poznań "Siódemka", Choragiew Wielkopolska,
    • 28 Drużyna Starszoharcerska "Orły" w Opatowie, Hufiec Kępno, Chorągiew Wielkopolska,
    • 1 Wodna Środowiskowa Drużyna Harcerska "Młode Serca", Hufiec Oborniki, Chorągiew Wielkopolska,
    • 3 Bukowska Drużyna Harcerska "Mirabilis" im. phm. Tadeusza Wojtczaka, Hufiec Poznań-Rejon, Chorągiew Wielkopolska,
    • 12 Drużyna Harcerska im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Konarzewie, Hufiec Poznań-Rejon, Chorągiew Wielkopolska,
    • 51 Drużyna Harcerska w Grzebienisku im. Tadeusza Kościuszki, Hufiec Poznań-Rejon, Chorągiew Wielkopolska,
    • 3 Gromada Zuchowa "Leśne Ludki" w Słupcy, Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 43 Drużyna Harcerska "Zawalidrogi", Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 9 Drużyna Wędrownicza "Gryf", Hufiec Gniezno, Chorągiew Wielkopolska,
    • 4 Drużyna Harcerzy Starszych "Czerwone Diabły", Hufiec Czerwonak, Chorągiew Wielkopolska,
    • 7 Skocka Drużyna Harcerska "Hyce" im gen. Stanisława Sosabowskiego, Hufiec Wągrowiec, Chorągiew Wielkopolska,
    • 277 Poznańska Drużyna Harcerska "QUENDI" im. Adama Wodziczki, Hufiec Poznań Grunwald, Chorągiew Wielkopolska,
    • 23 Kaliska Drużyna Zuchów i Harcerzy, Hufiec Kalisz, Chorągiew Wielkopolska,
    • 100 Drużyna Wędrownicza "Horyzont", Hufiec Ostrów Wielkopolski, Chorągiew Wielkopolska,
    • 9 Drużyna Harcerek "Feniks", Hufiec Koźmin Wielkopolski, Chorągiew Wielkopolska,
    • 64 Poznańska Drużyna Harcerska "Ułani" im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich, Hufiec "Piast" Poznań Stare Miasto, Chorągiew Wielkopolska,
    • 43 Poznańska Drużyna Harcerska "Honker" im. Zdobywców Monte Cassino, Hufiec Poznań-Jeżyce, Chorągiew Wielkopolska,
    • 18 Poznańska Drużyna Harcerek im. Olgi Drahonowskiej Małkowskiej, Hufiec Poznań-Wilda, Chorągiew Wielkopolska,
    • Koło Historyczne przy Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim, woj. wielkopolskie,
    • 3 Gromada Zuchowa "Słoneczne Promyki", Hufiec Czerwonak, Chorągiew Wielkopolska,
    • 24 Drużyna Harcerska "Watra", Hufiec Poznań-Rejon, Chorągiew Wielkopolska,
    • 2 Środowiskowa Drużyna Harcerska "Słoneczna Gromada" im. Janka Bytnara "Rudego", Hufiec Śmigiel, Chorągiew Wielkopolska,
    • XII Szczep Harcerski "Twierdza" im. Bohaterów Grunwaldu, Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • "Feniks o Brzasku", Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 14 Kaliska Gromada Zuchowa, Hufiec Kalisz, Chorągiew Wielkopolska,
    • 4 Drużyna Harcerek "Agnes" im. Tadeusza Zawadzkiego, Hufiec Gniezno, Chorągiew Wielkopolska,
    • 10 DH "Włóczykije" im.Tadeusza Łopuszańskiego, Hufiec Leszno, Chorągiew Wielkopolska,
    • 4 Gromada Zuchowa "Przyjaciele Tweetiego", Hufiec Ostrów Wielkopolski, Chorągiew Wielkopolska,
    • 4 Drużyna Starszoharcerska "Trapery", Hufiec Koźmin Wielkopolski, Choragiew Wielkopolska,
    • 14 Drużyna Harcerek "Czarownice", Hufiec Koźmin Wielkopolski, Choragiew Wielkopolska,
    • 22 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska ,,Sad" im. Jana Bytnara ,,Rudego" w Brzeźnie, Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 44 Gromada Zuchowa "Błękitna Bajkolandia", Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska,
    • 25 Drużyna Harcerska "Włóczykije" w Krzymowie, Hufiec Konin, Chorągiew Wielkopolska

     

    Zagłębie Dąbrowskie

    • 17 Sosnowiecka Drużyna Harcerska "Othalan", Hufiec Sosnowiec, Chorągiew Śląska,
    • 22 Zagłębiowska Drużyna Harcerska ʺAratzaʺ, Hufiec Ziemi Będzińskiej, Chorągiew Śląska,
    • Koło Debat I LO im. M. Kopernika w Będzinie, pow. będziński, woj. śląskie,

    Zamojszczyzna

    • 9 Zamojska Drużyna Wędrownicza "Ventus", Hufiec Zamość, Chorągiew Lubelska,

     

    Ziemia Chełmińska

     

    • Związek Drużyn "Geteway", Hufiec Brodnica, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,
    • 50 Środowiskowa Wielopoziomowa Grunwaldzka Drużyna Harcerska ʺKamykiʺ w Świeciu nad Osą, Hufiec Lidzbark Welski, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
    • 50 Szczep Toruńskich Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych "Virgin Forest" im. Gen. Roberta Baden-Powella, Hufiec Toruń, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,

    Ziemia Dobrzyńska

     

     

    • 29 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Campi" im. Andrzeja Małkowskiego, Hufiec Rypin, Chorągiew Kujawsko-Pomorska,

     

    Ziemia Kłodzka

     

     

    • 27 Drużyna Starszoharcerska "Impeesa", Hufiec Ziemi Kłodzkiej, Chorągiew Dolnośląska,
    • Szczep ZHP im. Zawiszy Czarnego, Hufiec Ziemi Kłodzkiej, Chorągiew Dolnośląska,

     

     

    Ziemia Lubawska

    • V Próbna Lubawska Drużyna Harcerska ʺInVictusʺ, Hufiec Iława, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
    • X Lubawska Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Pracowite Pszczółki" w Lubawie, Hufiec Iława, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,

     

    Ziemia Lubuska

     

     

    • 55 Drużyna Starszoharcerska im. Henryka Dobrzańskiego "Hubala", Hufiec Wschowa, Chorągiew Wielkopolska,
    • Krąg Instruktorski "Oris" (2 Kożuchowski Szczep ZHP "Baszta"), Hufiec Nowa Sól, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,
    • 27 Gromada Zuchowa "Leśne ludki", Hufiec Szprotawa, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,
    • 14 Drużyna Starszoharcerska Młode Wilki, Hufiec Nowa Sól, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,
    • 1 Drużyna Harcerska ʺSokółʺ im. Jana Bytnara w Przytocznej, Związek Drużyn Skwierzyna, Hufiec Międzyrzecz, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,
    • 26 Drużyna Starszoharcerska "Contra", Hufiec Drezdenko, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,
    • 23 Gromada Zuchowa "Mali Szamani", Hufiec Drezdenko, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,
    • 8 Drużyna Starszoharcerska "Golfsztrom" im. Jana Grudzińskiego, Hufiec Zielona Góra, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,
    • 56 Drużyna Harcerska "Grom" im. A. Małkowskiego, Związek Drużyn Skwierzyna, Hufiec Międzyrzecz, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,
    • 5 Drużyna Starszoharcerska "Słonecznego Szlaku", Hufiec Szprotawa, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,
    • 40 Drużyna Harcerska "Korczaki", Hufiec Żary, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,
    • 1 WDH " Wicina", Hufiec Gorzów Wielkopolski, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,
    • 3 Gromada Zuchowa"Leśne Pogotowie", Związek Drużyn Skwierzyna, Hufiec Międzyrzecz, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,
    • 46 Drużyna Harcerska "Szamani" im bł. ks. phm. Stefana Frelichowskiego, Hufiec Drezdenko, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,
    • 1 Szczep Harcerski "Quercus" im. Floriana Porębskiego, Hufiec Zielona Góra, Chorągiew Ziemi Lubuskiej,

     

    Ziemia Łęczycka

    • 1 Krośniewicki Szczep "Alter Mundus", Hufiec Kutno, Chorągiew Łódzka,
    • 14 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Płomienie", Hufiec Kutno, Chorągiew Łódzka,
    • 6 Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Nutki", Hufiec Kutno, Chorągiew Łódzka,
    • VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska ʺTraperzyʺ, Hufiec Kutno, Chorągiew Łódzka, 
    • Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Śmiali Wszędobylscy", Hufiec Kutno, Chorągiew Łódzka,
    • Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Bajkowe Skrzaty", Hufiec Kutno, Chorągiew Łódzka,
    • Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Krasnoludkowy Ród", Hufiec Kutno, Chorągiew Łódzka,
    • I Kutnowska Drużyna Wędrownicza im. T. Rejtana, Hufiec Kutno, Chorągiew Łódzka,
    • 1 Drużyna Harcerska "Olibachory" w Klonowcu Starym, Hufiec Kutno, Chorągiew Łódzka,
    • Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku "Szare Wilki", Hufiec Kutno, Chorągiew Łódzka,
    • 10 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Per Pedes", Hufiec Kutno, Chorągiew Łódzka,
    • I Kutnowski Szczep "Innominata", Hufiec Kutno, Chorągiew Łódzka,
    • 8 Drużyna Starszoharcerska "Ignis", Hufiec Kutno, Chorągiew Łódzka,
    • Drużyna Harcerska "Słoneczni", Hufiec Kutno, Chorągiew Łódzka,
    • 2 Łódzka Drużyna Harcerek im. Mieczysława Orłowicza "Obieżyświaty", Hufiec Łódź-Polesie, Chorągiew Łódzka,

     

    Ziemia Łomżyńska

     

     

    • 2 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Zielony Płomień", Hufiec Nadnarwiański w Łomży, Chorągiew Białostocka,
    • 4 Zambrowska Gromada Zuchowa "Leśne Skrzaty" w Zambrowie, Hufiec Nadnarwiański w Łomży, Chorągiew Białostocka,
    • 44 Zambrowska Drużyna Harcerska "Oaza Spokoju" w Zambrowie, Hufiec Nadnarwiański w Łomży, Chorągiew Białostocka,
    • 17 Gromada Zuchowa w Piątnicy, Hufiec Nadnarwiański w Łomży, Chorągiew Białostocka,

     

    Ziemia Nyska

     

     

    • 98 Nyska Grunwaldzka Drużyna Harcerek "Iskry" im. hm. Ewy Grodeckiej, Hufiec Nysa, Chorągiew Opolska,
    • 98 Nyska Harcerska Drużyna Grunwaldzka ʺPomianʺ im. hm Eugeniusza Stasieckiego, Hufiec Nysa, Chorągiew Opolska,
    • 1 Łambinowicka Drużyna Harcerska ʺCzarne Dębyʺ, Hufiec Nysa, Chorągiew Opolska,
    • Krąg Instruktorski "Ad Astra", Hufiec Nysa, Chorągiew Opolska,
    • 7 Nyska Gromada Zuchowa "Dzieci z Południa", Hufiec Nysa, Chorągiew Opolska,
    • 98 Nyska Drużyna Wędrownicza "Malachit", Hufiec Nysa, Chorągiew Opolska,
    • 4 Nysa Grunwaldzka Gromada Zuchowa ʺLeśne Skrzatyʺ, Hufiec Nysa, Chorągiew Opolska,
    • 97 Nyska Grunwaldzka Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku "Nyskie Smerfy", Hufiec Nysa, Chorągiew Opolska,
    • 8 Drużyna Harcerska "Sami Swoi", Hufiec Nysa, Chorągiew Opolska,

     

    Ziemia Sieradzka

     

     

    • 7 Środowiskowy Szczep Harcerski ʺKoraʺ im. Bronisława Hellwiga ʺBrunaʺ, Hufiec Piotrków Trybunalski, Chorągiew Łódzka,
    • 86 Łódzka Drużyna Harcerska "Ringway", Hufiec Łódź-Górna, Chorągiew Łódzka,
    • 10 Drużyna Harcerska "Córki i synowie Ognia", Hufiec Uniejów, Chorągiew Łódzka,

     

    Ziemia Wieluńska

     

     

    • 48 Drużyna Harcerska "Bieguni", Hufiec Praszka, Chorągiew Opolska,

     

    Ziemia Zawkrzeńska

     

     

    • I Gromada Zuchowa "Wilczki Morskie", Hufiec Mława, Chorągiew Mazowiecka,
    • VII Przyparafialna Wodna Grunwaldzka Żeńska Drużyna Wielopoziomowa "Jungi", Hufiec Mława, Chorągiew Mazowiecka, 

     

    Żuławy

     

     

    • 11 Nowodworska Drużyna Harcerska "Płomienie", Hufiec Gdańsk-Przymorze, Chorągiew Gdańska,
    • 117 Elbląska Męska Drużyna Harcerska "Mato", Hufiec Elbląg, Chorągiew Warmińsko-Mazurska,
    • 94 Gdańska Drużyna Harcerska "Czarne Sosny", Hufiec Gdańsk-Śródmieście, Chorągiew Gdańska,
    • 1 Gromada Zuchowa "Skrzaty", Hufiec Stare Pole, Chorągiew Gdańska,
    • 3 Gromada Zuchowa "Orliki", Hufiec Stare Pole, Chorągiew Gdańska,
    • 2 Gromada Zuchowa "Muchomorki", Hufiec Stare Pole, Chorągiew Gdańska,
    • 99 Elbląska Żeńska Drużyna Starszoharcerska "Wapiti", Hufiec Elbląg, Chorągiew Warmińsko-Mazurska (Żuławy i Wysoczyzna Elbląska)